Home / ارزان ترین هتل آنتالیا / بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل
تور کیش لحظه آخری

بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل

امارات متحده عربی بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل را در دسترس تمامی دانشجویان از سراسر جهان قرار داده است. برای هر نوجوان و جوانی دوران دانشجویی بهترین زمان برای پیدا کردن مسیر زندگی شان است. در این دوران دانشجویان آزاد هستند تا کل جهان را مورد تحقیق قرار دهند و چیز های زیادی در مورد زندگی آینده یاد بگیرند. به همین دلیل انتخاب صحیح رشته دانشگاهی و دانشگاه تصمیمی است که نباید ساده گرفته شود. اگر شما جزء دانشجویانی هستید که قصد تحصیل در امارات متحده عربی را دارید و میخواهید از رتبه بهترین دانشگاه های دبی آگاه شوید با ما همراه باشید تا قبل از رزرو تور دبی با آنها آشنا شویم. 

۱۰ تا از بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل

در حال حاضر دو تا از مهمترین مرکز های دانشگاهی عبارتند از دهکده دانش دبی یا Dubai knowledge village و شهر آکادمیک بین المللی دبی یا Dubai international academic city.
کالج های خوبی در هر دو این دانشگاه ها موجود هستند البته جدا از این دانشگاه ها، دیگر دانشگاه های دبی برای تحصیل نیز در سراسر شهر پراکنده اند. بسیاری از دانشگاه ها ترکیبی از تمام رشته ها را در خود جای می دهند.
با وجود دانشگاه ها و کالج های متنوع بسیار انتخاب دانشگاه مناسب از میان آنها چالش برانگیز است. پذیرش دانشجو در دبی معمولا قبل از سپتامبر هر سال شروع می شود.

۱-مدرسه تجاری بین المللی هالت

مدرسه تجاری بین المللی هالت یکی از بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل در رشته های مدیریت کسب و کار و بازاریابی است. این دانشگاه در دبی رشته های دیگری چون MBA، دوره های کارشناسی ارشد، مدیریت MBA اجرایی را ارائه می دهد. تحصیل در دانشگاه هالت این امکان را به شما می دهد تا افق دیدتان وسیع تر شود . هالت به دلیل برگزاری ترم های گردشی در سراسر جهان معروف است. این دانشگاه به دانشجویان اجازه می دهد تا در تاثیرگذارترین بازار های جهان چون بوستون، لندن، سانفرانسیسکو، نیویورک، شانگهای و البته دبی تجربه تحصیل داشته باشند. برنامه درسی یک ساله MBA و دیگر رشته های ارشد دانشگاهی هالت فراهم است. دانشگاه هر سال ماه سپتامبر شروع می شود.

۲-دانشگاه مدول 

دانشگاه مدول یکی از بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل می باشد. این دانشگاه اولین دانشگاه اتریشی در خاورمیانه است و در زمینه کارشناسی و کارشناسی ارشد رشته های مدیریت مهمانداری و مدیریت کسب و کار ارائه می دهد. دانشگاه مدول توسط دبی تاسیس شده است و رشته های دیگری چون جهانگردی، مهمانداری، فناوری های جدید، کارآفرینی و غیره در دانشگاه تدریس می شوند. برنامه های آکادمیک در دانشگاه امکان پذیرش در فصل پاییز (سپتامبر) و بهار (فوریه) را می دهد. دانشگاه مدول دبی در یک منطقه مسکونی مرتفع JLT واقع شده است.

دانشگاه جمیرا در دبی

۳-دانشگاه جمیرا در دبی

دانشگاه جمیرا از معروف ترین دانشگاه های دبی برای تحصیل در رشته هایی چون بهداشت و درمان، مدیریت کسب و کار و مطالعات اسلامی است. این دانشگاه تازه تاسیس بوده و در سال ۲۰۱۲ بازگشایی شده است اما در عرض مدت زمان کمی موفقیت های علمی زیادی را کسب کرده است. هر سال ۴ هزار دانشجو به این دانشگاه جذب می شوند. برای تحصیل در دانشگاه جمیرا باید در امتحان تافل نمره ۵٫۵ داشته باشید.

۴-دانشگاه آمریکایی در دبی

یکی دیگر از دانشگاه های دبی برای تحصیل دانشگاه آمریکایی ها می باشد. در این دانشگاه رشته های مدیریت کسب و کار، معماری و رسانه و ارتباطات تدریس می شود. دانشگاه در سال ۱۹۹۵ تاسیس شده است و یک موسسه خصوصی برای آموزش های عالی می باشد. دانشگاه در بین دانشگاه های بین المللی امارات متحده عربی از بهترین دانشگاه ها به شیوه تحصیل آمریکایی است. در دانشگاه آمریکایی دبی می توانید ترکیبی از هر دو دانشجو های امارات متحده عربی و دانشجویان بین المللی از سراسر جهان را ببینید.

آکادمی آموزش عالی مانیپال از دانشگاه های دبی برای تحصیل

۵-آکادمی آموزش عالی مانیپال از دانشگاه های دبی برای تحصیل

دانشگاه ماهه MAHE که به دانشگاه مانیپال معروف است یکی دیگر از دانشگاه های دبی برای تحصیل دانشجویان امارات متحده عربی و دانشجویان دیگر از سراسر جهان است. این دانشگاه هندی بوده و دوره های پایه، کارشناسی و کارشناسی ارشد از مهندسی گرفته تا رسانه و ارتباطات را ارائه می دهد. پردیس دانشگاه مانیپال دبی مجهز به آزمایشگاه های برنامه نویسی و تلویزیون برای تمام رشته های دانشگاهی است. این پردیس همچنین دارای خوابگاه هم برای دختران و هم برای پسران است. خوابگاه ها مجهز به امکانات ورزش و تفریحی می باشند.

۶-دانشگاه ابوظبی

دانشگاه ابوظبی از معروف ترین دانشگاه های دبی برای تحصیل در سراسر جهان است. دانشگاه ابوظبی هر سال ۷ هزار دانشجو از سراسر جهان و امارات متحده عربی جذب می کند. در این دانشگاه رشته های هنر، زبان، مدیریت، علوم کامپیوتر و علوم ارتباطات تدریس می شود. اگر دوست دارید در دانشگاه ابوظبی تحصیل کنید باید نمره ۵ در تافل را بگیرید. در این دانشگاه ۲۴ رشته در مقطع کارشناسی ارشد و ۱۰ رشته در مقطع کارشناسی موجود است.

۷-موسسه فناوری و علوم بیرلا، پیلانی (BITS)

اگر شما دنبال بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل در رشته های مهندسی هستید بدون شک دانشگاه پیلانی BITS گزینه ای است که حتما باید آن را در نظر داشته باشید. دانشگاه علوم و فناوری بیرلا در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد و تحقیق در علوم فنی مهندسی مشغول به فعالیت است. این دانشگاه به عنوان یکی از بهترین دانشگاه های دبی شناخته می شود. در کنار این دانشگاه پیلانی دبی برای دانشجویان خود بهترین آزمایشگاه ها و امکانات را فراهم می آورد. همچنین در محوطه دانشگاه خوابگاه های دانشجویی و امکانات ورزشی و تفریحی موجود است.

دانشگاه کانادایی در دبی

۸-دانشگاه کانادایی در دبی

دانشگاه کانادایی از بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل می باشد و در سال ۲۰۰۶ تاسیس شده است. این دانشگاه برای دانشجویانی که دنبال تحصیل در مقاطع بالاتر هستند مناسب است. در دانشگاه رشته های کارشناسی و کارشناسی ارشد طبق برنامه های درسی کانادا تدریس می شود. رشته های دانشگاه از دوره های تجارت و فروش گرفته تا بازاریابی و عملیاتی و همچنین معماری، طراحی داخلی، امور مالی و روانشناسی فراهم هستند. دانشگاه کانادایی در دبی با بیش از ۱۰۰ ملیت متفاوت مناسب کسانی است که دوست دارند در محیطی متنوع تحصیل کنند.

۹-دانشگاه هریوت وات دبی از دانشگاه های دبی برای تحصیل

از آخرین و مهمترین دانشگاه های دبی برای تحصیل می توان هریوت وات را نام ببریم. این کالج یکی از موفق آمیز ترین دانشگاه های دبی است و مدارک عالی و معتبر انگلیسی را ارائه می دهد. دانشگاه هریوت وات بیش از ۵۰ دوره معتبر کسب و کار، رسانه، مهندسی، روانشناسی و طراحی مد را ارائه می دهد. این دانشگاه با فراهم کردن آزمایشگاه های هدفمند و امکانات هنری فراوان گزینه خوبی برای ادامه تحصیل است. دانشجویانی که به دنبال بهترین کالج هستند انتخاب خوبی است.

۱۰-دانشگاه خلبانی دبی

این کالج پرطرفدار از بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل در سال ۱۹۸۸ تاسیس شده است. خلبانان زیادی در طول سال از سراسر جهان از این دانشگاه فارغ التحصیل می شوند. دانشگاه خلبانی دبی زیر نظر معتبرترین استاندارد های بین المللی مشغول به فعالیت است. دانشجویان علاوه بر پرداخت هزینه برای تحصیل باید برای برنامه های پرواز خود نیز هزینه جداگانه پرداخت کنند.
در اینجا لیست تعدادی از دانشگاه های دبی برای تحصیل را بیان کردیم. با رزرو تور دبی می توانید از نزدیک در مورد دانشگاه های علاقه خود تحقیق کنید و بهترین و مناسب ترین گزینه برای ادامه تحصیل در درجه های بالاتر را انتخاب کنید.

نوشته بهترین دانشگاه های دبی برای تحصیل اولین بار در آژانس مسافرتی دلتابان. پدیدار شد.

قیمت تور کیش

About kiyomars

Check Also

معرفی بهترین محله استانبول

بهترین محله استانبول نقش بسزایی در آرامش زندگی شما خواهد داشت. شهر استانبول بزرگترین شهر …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *