Home / اخبار / بهترین قایق های تفریحی کیش
تور کیش لحظه آخری

بهترین قایق های تفریحی کیش

بهترین قایق های تفریحی کیش را باید در ابتدای غروب دل‌انگیز سواحل مرجانی‌اش تماشا کنید؛ آن‌جا که خورشید برای رفتن پا به پا می‌کند و نم‌نمک از جایگاهش پایین می‌آید تا ماه را نیابت از خود بر تارک آسمان بنشاند. درست در همین لحظه است که کشتی‌های دست‌سازِ سوار بر امواج دریا بیش از هر گاهِ دیگری جلوه‌فروشی می‌کنند و شما را به خود فرا می‌خوانند. این‌ها همان قایق های تفریحی کیش اند.

اما بهترین‌شان کدام است؟ بهترین کشتی‌ های تفریحی کیش چه سر و شکلی دارند، چگونه پای شما را از زمین جدا می‌کنند و آن را بر سطح بیکران دریا می‌کشانند؟ بهترین‌ها را شما انتخاب می‌کنید؛ انتظارتان از یک سفر دریایی مدهوش‌کننده و جذاب و همه آن‌چه که کشتی های تفریحی کیش می‌توانند برای لذت بیش‌تر از این سفر منحصر به فرد در اختیارتان بگذارند.

در نتیجه اگرچه انتخاب میان بهتر و بهترین سخت، مبتنی بر سلیقه و کمی جنجال‌برانگیز است اما می‌توانیم چند نمونه از متمایزترین انواع قایق های تفریحی کیش را مرور کنیم.

انواع قایق های تفریحی کیش

عکس کشتی های تفریحی کیش

قایق های شبانه جزیره کیش

بعد از غروب آفتاب، حول و حوش ساعت ۹ شب، قایق های شبانه تفریحی جزیره کیش لنگر می‌اندازند و گردشگران تور کیش را به ضیافت شامگاهی‌شان دعوت می‌کنند. ضیافتی که از ساعت ۹ شب آغاز می‌شود و تا ساعت یک بامدادِ فردا ادامه می‌یابد.

در این قایق های تفریحی کیش سور ساتِ جشن و سرور و جُنگ و موسیقی بر پاست. متصدیان کشتی در طی سفر به دورِ ساحل جزیره از گردشگران‌شان به صرف شام پذیرایی می‌کنند و با قرعه‌کشی‌های جذاب و جایزه‌های نفیس از خجالت همه در می‌آیند.

یکی نمونه از این دسته، کشتی تفریحی آرتمیس کیش است. ورودی این کشتی تفریحی در سال ۹۸ چیزی حدود ۹۰ هزار تومان آب می‌خورد که البته در وب‌سایت‌های گوناگون می‌توانید آن را با تخفیف تهیه کنید.

قایق های کف شیشه ‌ای کیش

این یکی از متمایزترین کشتی های تفریحی کیش است. مسافران این قایق ها نه تنها دور تا دور جزیره را سیاحت خواهند کرد بلکه زیر دریاها را نیز از نظر می‌گذرانند: زیباییِ مرجان ها، رقص خزه‌ها و جلبک‌ها و در نهایت ماهیانی که بر پهنای دریا روزگار می‌گذرانند.

در حقیقت به واسطه این کشتی‌ها نه تنها لذت سفر در کناره دریا فراهم می‌آید بلکه از سویی دیگر می‌توانید هم‌نشینی با موجودات زیرآب‌ها را تجربه کنید. قایق های تفریحی کف شیشه ای کیش از بی‌نظیرترین تفریحات کیش به شمار می‌روند.

قیمت بلیط کشتی های کف شیشه ای کیش، در تابستان ۹۸،  بالغ بر چهل هزارتومان است؛ تفریحی به مراتب مقرون به صرفه تر از دیگر دیدنی های کیش.

قایق های تفریحی کیش

قایق های آکواریوم کیش

قایق های آکواریومی در میان قایق های تفریحی کیش سری توی سرها دارند؛ از همه قایق های تفریحی مشابه پر بازدیدتر اند و سالانه از بسیاری از گردشگران استقبال می‌کنند. اما در مقایسه‌ای منصفانه با قایق های کف شیشه‌ای چندان چنگی به دل نمی‌زنند.

این قایق ها از صبح آغاز به فعالیت می‌کنند و تا غروب گردشگران تور کیش را در خود می‌پذیرند. ورودی کشتی‌های آکواریومی کیش نیز همچون کشتی‌های کف شیشه‌ای ۴۰ هزار تومان ارزش‌گذاری شده است.

بهترین کشتی ها از نظر مردم هیچ‌گاه قابل پیش‌بینی نیست؛ در هر فصل از فصول سال این رده بندی می‌تواند متفاوت باشد و هر بار اقبال به یکی از انواع کشتی های تفریحی کیش رو کند. از سویی دیگر نیز در کنار ویژگی‌های هر یک از انواع کشتی های تفریحی کیش، قیمت بلیط و شرایط رزرو آن نیز در تقسیم‌بندی بهترین‌ها اثرگذار است.

قایق های تفریحی کیش

نرخ کشتی های تفریحی کیش

بلیط کشتی های تفریحی کیش مانند دیگر تفریحات و دیدنی های این جزیره مرجانی با پایه قیمت ۴۰ هزار تومان به بالا در سال ۹۸ نه تنها در خودِ این جزیره بلکه در فروشگاه‌های اینترنتی همواره در دسترس است. با این همه رزرو کشتی های تفریحی کیش بهترین راهکاری‌ست که ما آن را در روزهای شلوغ و پربازدیدکننده کیش پیشنهاد می‌دهیم.

شما می‌توانید پیش از سفر بلیط کشتی های تفریحی کیش را با قیمتی مناسب تهیه کنید و در مقصد با خیال راحت از این‌گونه تفریحات لذت ببرید. اگر چه امروزه کیش از انواع تفریحات دریایی سود می‌برد و حالا به یک مرکز تفریحی تمام عیار بدل گشته است اما در پی رشد و گسترش این تفریحات، قایق های تفریحی جزیره کیش کما فی‌السابق جایگاه انکارناپذیر خود را در قلب توریست‌ها حفظ کرده‌اند.

نوشته بهترین قایق های تفریحی کیش اولین بار در Tourtokish. پدیدار شد.

قیمت تور کیش

About kiyomars

Check Also

سفر نوروزی به کیش

دیدن سایتتون و خوندن سفرنامه هاتون من رو یاد سال ۹۲ انداخت. اون سال به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *