Home / اخبار / تور یک روزه شب یلدا در بندر تاریخی کنگ
تور کیش لحظه آخری

تور یک روزه شب یلدا در بندر تاریخی کنگ

شب یلدایی متفاوت را در بندر تاریخی کنگ سپری کنید.شما می توانید تور یک روزه ای که در تاریخ ۲۸ و ۲۹ آذر ماه ۹۸ برگزار می گردد, شرکت کنید.در این تور سنتی شب یلدا مراسم های بسیار خوبی برای مهمانان برگزار می گردد که بسیار متنوع و جالب می باشد.

 

سین برنامه های تور شب یلدا

تور عروسی محلی ویژه شب یلدا در بندر تاریخی کنگ که این تور شامل مراسم های آیینی رزیف ,سرهاویی داماد ,حنابندان داماد ,شب نشینی ,حافظ خوانی و همچنین گشت کنگ گردی و کلی برنامه های شاد متنوع همراه با اقامت و پذیرایی محلی و غذاهای دریایی و سنتی بندرکنگ می باشد.

یکی از شهرهای بسیار زیبای جنوب ایران بندر تاریخی کنگ می باشد.این شهر که در حال حاظر برای جذب توریست و گردشگران در حال توسعه و زیر سازی های بسیار خوب بافت تاریخی و شهر سازی صحیح می باشد توانسته در بازه زمانی کوتاه توریست های فراوانی جذب کند.

حال شما می توانید با انتخاب تور یک روزه شب یلدای در بندرکنگ ,یک سفر کوتاه و به یاد ماندنی خوبی برای خود و خانواده انتخاب کنید.انجمن بومگردی و گردشگری بندر کنگ با یک برنامه ریزی خوب قصد برگزاری تور مناسب با شرایط بومی و سنتی برای گردشگران ایجاد کند.

محمد زارعی مسئول و لیدر تور شب یلدا برنامه ریزی خوبی برای اقامت گردشگران در بوم گردی یوسفی تدراک دیده است که این بوم گردی بسیار زیبا و سنتی طراحی شده است که گردشگران با سبک این بندر بیشتر آشنا شوند.این لیدر با کادر آموزش دیده برای علاقه مندان در این تور معرفی سنت ها و رسوم های بومی منطقه را در طرحی گرداوری کرده اند تا یک روز خوبی را داشته باشند.

بندر تاریخی کنگ کجاست؟

شهر تاریخی بندرکنگ از بنادر معروف و قدیمی شهرستان بندرلنگه می باشد.بندرکنگ واقعه در استان هرمزگان که حدود ۱۶۵ کیلومتر از بندرعباس فاصله دارد.بندرکنگ که در سال های اخیر مورد بازید گردشگران زیادی از سراسر ایران بوده ,خصوصا در ایام تعطیلات نوروز که تورهای گردشگری علاقه مندان را به سفرهای دریایی با لنج چوبی به تفریح دریایی همراه با موسیقی سنتی و همچنین پذیرایی با شیرینی جات محلی بندرکنگ از انها استقبال و پذیرایی میکنند.

یکی از دلایلی که مردم به استان هرمزگان سفر میکنند,خون گرم بودن و مهمان نواز بودن مردم این استان می باشد,مردم شهر بندرکنگ هم بسیار خون گرم و مهمان نواز می باشند.شما می توانید با سفر به بندرکنگ از این حس مهمان نواز بودن آنها حس خون گرم بودن آنها را درک کنید و احساس غریبه بودن در این شهر نکنید.

بندرکنگ شهری در کنار دریا که از شهرستان بندرلنگه حدود ۵ کیلومتر فاصله دارد.این شهر تاریخی در استان هرمزگان دارای بادگیرهای قدیمی و همچنین آب انبار های زیادی می باشد که از زیبایی این شهر می باشد.

امتیاز شما

[Total: 0 Average: 0]

قیمت تور کیش

About kiyomars

Check Also

سفر نوروزی به کیش

دیدن سایتتون و خوندن سفرنامه هاتون من رو یاد سال ۹۲ انداخت. اون سال به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *