Home / اخبار / شنا با دلفین ها
تور کیش لحظه آخری

شنا با دلفین ها

شنا با دلفین ها ؟!

بله! دیگر وقتش رسیده است که از سکوهای سنگی و صندلی‌های پلاستیکی دلفیناریوم کیش فاصله بگیرید و لباس تماشاگری را از تن بیرون آورید. هیجان تماشای دلفین‌ها و ورجه و وورجه شومنِ دلفیناریوم را کنار بگذارید. آدرنالین بیش‌تری انتظار شما را می‌کشد: هیجان هم‌بازی با دلفین‌ها.  رَختِ شنا بپوشید و دل به آب بزنید و از شنا با دلفین ‌ها حظ ببرید.

شنا با دلفین ها؛ بکر، بامزه، هیجان‌انگیز 

چه کسی می‌تواند به سینه آن‌ها دست رد بزند؟! کدامیک از گردشگران تور کیش در چنین موقعیتی توانسته‌اند از هم‌بازی شدن با دلفین‌ها چشم‌پوشی کنند و شب سرِ راحت بر بالین بگذارند؟! شنا با دلفین ها در میان همه تفریحات کیش، از قبیل پاراسل و  فلای‌بورد، تافته جدابافته است؛ یک تجربه بکر برای همه سنین. وصف تجربه شنا با دلفین ها حتی برای آنان که خود از آن برگشته‌اند، دشوار و پیچیده است.

هم‌بازیان دلفین‌های پارک دلفین های کیش در توصیف آن تنها یک جمله دارند:«تا امتحان نکنی، نمی‌فهمی!» همین و بس!

شنا با دلفین ها در کیش

از میان گردشگران، کودکان بیش از هر کس دیگر، مشتاق بازی‌اند. آن‌ها زیبایی و تیزهوشی دلفین های کیش را خیلی زود در می‌یابند و با هم‌بازی خود که از سنخ دیگری‌ است سریع‌تر ارتباط برقرار می‌کنند. اگر خود تمایلی به بازی ندارید، راه کودکان‌تان را نبندید. بگذارید دست‌کم یک‌بار هم‌زیستی با موجودات دیگر را مزه مزه کنند و به درک تازه‌تری از جهان صلح و آشتی برسند. از خطرات احتمالی نترسید. دلفیناریوم کیش امن‌ترین محفل برای شنا با دلفین هاست.

اگر به غواصی در کیش نیز دلبسته‌اید و دنبال یک همراه این کاره می‌گردید، باز این دلفین ها هستند که زودتر از هر کسی قدم پیش می‌گذارند و داوطلب می‌شوند. با دلفین ها می‌توانید غواصی را آن‌گونه که هست تجربه کنید.

بسیاری همواره چه آشکار و چه در خفا از امنیت شنا با دلفین ها می‌پرسند. طبیعی است که می‌خواهند بدانند آیا همراهی و همپایی با این موجودات برایشان خطرآفرین نخواهند بود. هر کسی دیگر نیز جای آن‌ها بود، پاره‌ای از نگرانی و یا احتیاط را به خود راه می‌داد و از خود می‌پرسید:« یعنی واقعا خطر نداره؟!»

در شنا با دلفین ها خطری شما را تهدید نمی‌کند

نباید انسان‌ها را به واسطه تردید برای بازی با حیوانات ملامت کرد. به هر ترتیب احتیاط شرط عقل است و هر کس که شما را به شنا با دلفین ها دعوت می‌کند، می‌باید امنیت و آسودگی را نیز به ارمغان آورد. این درست همان کاری است که دلفیناریوم کیش می‌کند: فراهم ساختن بستری برای لذت بردن در امن‌ترین پارک آبی کیش. پس ترس به دل راه ندهید. درست طبق توصیه‌های مربی دلفین‌ها پیش بروید و به تربیت این موجودات جذاب و خواستنی اعتماد کنید. این دلفین ها تنها حرفه‌ای‌های کار خود هستند و برای ساختن لحظاتی دلنشین تربیت شده‌اند. شنا کنید و حظ ببرید!

پارک آبی دلفین ها در کیش

بلیط شنا با دلفین ها را رزرو کنید

شنا با دلفین ها از چنان استقبالی برخوردار است که گاه سخت می‌شود بلیط تهیه کرد و در صف انتظار ایستاد. به همین خاطر بسیاری پیشنهاد می‌دهند که بلیط‌های این بازی مهیج را ۲۴ ساعت قبل، چه از طریق وب‌سایت‌های تخفیف‌دار و چه از طریق کانترهایی که در هر هتل مستقر شده‌‌اند، تهیه کنید. بلیط‌ها را پیشاپیش حضور در دلفیناریوم بخرید تا در گرمای تابستان بی‌دردسر به آب‌تنی با دلفین ها بپردازید.

یک شنای یک ساعت و نیمه با این موجودات زیبا  در سال ۹۸ چیزی حدود ۴۵۰ هزار تومان آب می‌خورد که رقم به غایت معقولی است. در این موضوع شک نکنید. با وجود این اگر تمایل دارید با بهای کم‌تری سرگرم شوید، می‌توانید از تخفیف‌هایی که هر فصل به تفریحات کیش تعلق می‌گیرد، بهره ببرید.

اگر بلیط را خریداری کرده‌اید، در روز موعود، ساعت ۸ و ۴۵ خود را به محل شنا برسانید و مقدمات کوتاه و ناچیز آماده‌سازی را انجام دهید. ساعت کار این دلفین ها از ۸ تا ۱۱ صبح است.

نوشته شنا با دلفین ها اولین بار در Tourtokish. پدیدار شد.

قیمت تور کیش

About kiyomars

Check Also

سفر نوروزی به کیش

دیدن سایتتون و خوندن سفرنامه هاتون من رو یاد سال ۹۲ انداخت. اون سال به …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *