Home / ایران

ایران

نابودی برجام به افزایش تنش ها منجر خواهد شد

والنتینا ماتیوینکو، رئیس شورای فدراسیون، روز دوشنبه در دیدار با علی لاریجانی، رئیس مجلس ایران گفت: روسیه طرفدار حفظ توافق نامه هسته ای ایران است، نابودی این توافق نامه منجر به تشدید بیشتر تنش در منطقه خواهد شد.

Read More »

روسیه موافق متهم کردن شتاب زده ایران در مورد حمله به تاسیسات نفتی عربستان نیست

سخنگوی رییس جمهور روسیه، دیمیتری پسکوف، در واکنش به اظهارات مایک پمپئو در ارتباط با مقصر دانستن ایران در حملات پهبادی به تاسیسات نفتی عربستان صعودی، گفت: ” ما طرفدار نتیجه گیری شتاب زده نیستیم.”

Read More »

روسیه همه طرف های درگیر در خلیج فارس را دعوت کرد به سمت تنش زدایی گام بردارند

نماینده روسیه در سازمان ملل، طی نشست بررسی مشکلات امنیتی منطقه خلیج فارس، اعلام کرد، اقدامات یکجانبه کمکی به حل مشکلات قدیمی و جدید منطقه نخواهند کرد و از طرفین خواست در جهت تنش زدایی گام بردارند.

Read More »

ادامه ی روابط چشمگیر روسیه و ایران

تبادل دانشجو، مبادلات تجاری و اقتصادی آوا هایی است که از پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی و تجاری ایران و روسیه به گوش می رسد و طرفین برای ادامه ی همکاری های مشترک آمادگی کامل دارند.

Read More »

حضور مدیر عامل ایرنا در همایش سن پترزبورگ

در حاشیه همایش بین المللی اقتصادی روسیه هر ساله نشست مدیران رسانه‌ها و خبرگزاری های مهم جهان در سنت پترزبورگ برگزار می گردد در این همایش در خصوص مهمترین رویدادهای معاصر جهان به گفت وگو و اظهار نظر می‌پردازند.

Read More »

محور گفتگوهای وزرای انرژی ایران و روسیه در مسکو

مسئول ایرانی کمیسیون مشترک همکاری های اقتصادی تجاری ایران و روسیه راهی مسکو شد تا ضمن دیدار با مقامات دولتی روسیه، مقدمات برگزاری پانزدهمین اجلاس کمیسیون مشترک همکاری‌های اقتصادی دو جانبه در تهران را فراهم کند، در گفتگو با خبرگزاری اسپوتنیک از محور گفتگوها در سفر به این کشور سخن …

Read More »